Windykacja - Wrocław
x

Windykacja Wrocław.

Problem nieterminowego regulowania zobowiązań dotyka wielu przedsiębiorców. W konsekwencji, zamiast skupić się na przedmiocie swej działalności, część swojego czasu poświęcają na monitowaniu o zapłatę przeterminowanych kwot. Część spraw znajduje swój finał w sądzie, ponieważ żadne inne działania nie dały zamierzonego rezultatu. Decydując się na skierowanie sprawy do windykacji, warto powierzyć to wykwalifikowanym prawnikom.

Windykacja stanowi jeden z filarów działalności kancelarii. Oferujemy swoim Klientom kompleksową obsługę procesów związanych z dochodzeniem różnego rodzaju należności. W zależności od sytuacji, prowadzone przez nas postępowania windykacyjne rozpoczynamy od prób polubownego sposobu odzyskania należności. Często bowiem tego typu działania skutkują spłatą całości dochodzonej kwoty już na tym etapie bądź też zawarciem stosownego porozumienia regulującego spłatę w ratach. W przypadku braku spłaty, reprezentujemy swoich Klientów w postępowaniu przed sądem, we wszystkich instancjach, zaś po uzyskaniu tytułu egzekucyjnego – w postępowaniu egzekucyjnym prowadzonym przez komornika sądowego. Windykacja może być bowiem procesem bardziej złożonym.

Doradzamy także przy negocjowaniu warunków spłaty należności (rozłożenie spłaty należności na raty, zmiana terminu płatności, różne sposoby zabezpieczenia spłat) i uczestniczymy w takich negocjacjach przy udziale Klientów lub w ich imieniu. Windykacja nie zawsze bowiem musi sprowadzać się do udziału w postępowaniu przed sądem czy komornikiem.

Jeśli są Państwo zainteresowani profesjonalną obsługą procesów odzyskiwania należności, zapraszamy do kontaktu. Zajmujemy się windykacją we Wrocławiu i w innych regionach Dolnego Śląska. W zależności od zapotrzebowania Klienta i rodzaju powierzonej nam sprawy w danym obszarze, usługi w tym zakresie wykonujemy także w innych regionach kraju i zagranicą.

CS KANCELARIA. Windykacja Wrocław.

poprzednia
następna